Jak to działa

Zespół Taglife zgodnie z Twoim briefem tworzy w platformie zadanie dla Influencerów

Wybrani pod kątem parametrów parametrów widowni oraz tematyki profili, Influencerzy otrzymują powiadomienia systemowe o kampanii

Influencer tworzy kreatywny post z zadaniem promującym markę i raportuje wykonanie zadania przez aplikację

Na każdym etapie kampanii posiadasz bezpośredni dostęp do modułu analitycznego dla reklamodawców umożliwiającego śledzenie aktywności

Dzięki automatyzacji transakcji z influencerami w systemie Taglife, po zakończeniu kampanii otrzymujesz tylko jedną fakturę

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

+ Czym jest TagLife?

TagLife to zautomatyzowana platforma do prowadzenia i raportowania rozbudowanych kampanii promocyjnych z udziałem influencerów na najpopularniejszych serwisach społecznościowych.

TagLife to także zespół specjalistów, który efektywnie zarządza procesem weryfikacji i akceptacji influencerów przystępujących do programu, a także prowadzonych przez nich działań na zlecenie reklamodawcy


+ Jakich influencerów można znaleźć na TagLife?

Przede wszystkim pasjonatów i specjalistów, którzy zgromadzili niewielką, ale bardzo wierną i zaangażowana grupę odbiorców. Dzięki temu wiemy, że nasze kampanie są prowadzone przez ludzi autentycznych i mających dobry kontakt z odbiorcami.

Nie skupiamy się na masowym pozyskiwaniu influencerów, dlatego każdy profil jest dokładnie weryfikowany pod kątem kreatywności, zaangażowania i języka wypowiedzi.


+ Jak mogę zaczać korzystać z TagLife?

To proste. Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej platformie lub zwrócisz się do swojego opiekuna z prośbą o wygenerowanie odpowiedniego dostępu. Dzięki temu uzyskasz dostęp do panelu reklamodawcy i będziesz mógł zapoznać się z jej podstawowymi funkcjonalnościami.

Aby jednak móc aktywować swoją pierwszą kampanię będziemy potrzebowali uzyskać od Ciebie podstawowe dane do fakturowania takie jak:

- Nazwa i adres firmy
- NIP, ewentualnie KRS i Regon
- Imię i nazwisko osoby kontaktowej, oraz jej adres e-mail.

Dodatkowo wymagane będzie aktywowanie limitu kredytowego na koncie. W tym celu należy skontaktować się ze swoim opiekunem lub napisać wiadomość na nasz adres.


+ Czy prowadzenie konta jest darmowe?
Tak, opłaty pobieramy tylko za zlecona i przeprowadzone kampanie.

+ Na podstawie jakich zmiennych dobierany jest profil influencera?

W procesie wyboru influencerów do kampanii możesz zdefiniować takie zmienne jak:

- Płeć
- Wiek
- Lokalizacja (kraj, miasto)
- Kategorie tematyczne prowadzonego konta społecznościowego, np. sport, moda, uroda, podróże czy tez technologia
- Wybrane platformy dla kampanii: Facebook, Instagram, Youtube i Twitter
- Deklarowany przez influencera katalog aktywności na które jest otwarty (wyzwania modowe, kulinarne, sportowe, zadania dla rodziców itp.)


+ Czy możliwe jest wystawienie faktury Vat za prowadzone działania?

Oczywiście. W zależności od preferencji klienta może być to jednak faktura podsumówująca działania na koncie reklamowym, jaki i oddzielna faktura dla każdej z przeprowadzonych kampanii.


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na DEMO i utworzyć DARMOWE konto reklamodawcy.

Pobierz
Naszą Aplikację