...

Publikuj. Inspiruj. Zarabiaj I nigdy nie przestawaj być sobą.

Jak to działa

Pobierz naszą
aplikację.

Wybierz interesujące
Cię zadanie.

Wrzuć post z
zadaniem na Twój
profil z odpowiednim
hashtagiem.

Zgłoś wykonanie
zadania i czekasz
na akceptację postu.

Wypłać kasę i rób z nią
co chcesz.

Prawda, że proste?

Pobierz Naszą Aplikację

którzy wiedzą kim są,
mają swój styl i co najmniej:

  • 3000 fanów na Facebooku lub
  • 1000 obserwujących na Instagramie lub
  • 500 śledzących na Twitterze

Przykłady

Jesteś ciekaw na czym polegają nasze zadania?
To zależy od akcji.

Czasem chcemy, żebyś pokazał z jakich produktów korzystasz, innym razem coś przetestował lub
wspomógł akcje promocyjną eventu w okolicy. Zawsze jednak liczymy na Twoją kreatywność.

Przykładowe zadania

Wyzwania modowe

Pokaż swój pomysł na letnią stylówkę z naszą nową kolekcją.

Zadanie:

Wybierz ulubiony element z naszej letniej kolekcji i stwórz na jego bazie własny outfit. Dodaj hash #ModaNaLato, a oprócz kasy za zadanie dostaniesz od nas bon o wartości 50 zł do wydania w naszym sklepie.

Zakres:

Wyzwanie sportowe
Akcje specjalne

Kochasz adrenalinę i trudne wyzwania?

Zadanie:

Pokaż fanom na zdjęciu lub krótkim filmiku w jakich ekstremalnych sytuacjach nakręca Cię nasz napój energetyczny i otaguj post #levelextreme

Zakres:

Polecenie miejscówki

Czas na film?

Zadanie:

Przyjdź na dowolny film ze znajomym. Pokaż w kasie, że bierzesz udział w naszym zadaniu i odbierz w kasie bilety dla waszej dwójki. Zamelduj się u nas w kinie i pokaż swoim fanom, że czas na film.

Zakres:

Akcje Specjalne

Pokaż wszystkim najbardziej oczekiwany zwiastun roku!

Zadanie:

Pobierz jako jeden z pierwszych najnowszy zwiastun popularnej adaptacji komiksu i opublikuj go na swoim fanpage'u lub udostępnij link do niego na Twitterze.

Zakres:

Wyzwania kulinarne

Masz ochotę na deser?

Zadanie:

Przygotuj pyszny deser na bazie jednego z naszych przepisów ze strony www.kawapomojemu.pl i pochwal się nim na swoim FanPage’u lub Instagramie.

Zakres:

Akcje Specjalne

Porzebujesz ruchu?

Zadanie:

Przyjdź zmierzyć się z naszą ścianką wspinaczkową, powiedz o tym swoim obserwującym i zaproś ich do nas. Po akceptacji twojego postu zwrócimy Ci koszt biletu ;).

Zakres:

A zresztą, pobierz aplikację i sam się przekonaj.
Rejestracja jest darmowa i nie zobowiązuje do udziału w naszych akcjach :)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czym jest TagLife?

TagLife to platforma usprawniająca współpracę i rozliczenia pomiędzy liderami opinii działającymi na najpopularniejszych serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter) i markami, które chcą wypromować lub przetestować swój produkt, usługę, albo event w ciekawy sposób.

Jak mogę zarejestrować się do TagLife?

To proste. Wystarczy pobrać aplikację ze sklepu Google Play lub App Store i zalogować się do platformy za pomocą konta Facebook, Instagram lub Twitter.

Aplikacja jest przewidziana dla systemu operacyjnego iOS w wersji 9.0 i nowszych, a także systemu android w wersji 4.3 i nowszych.

Pamiętaj jednak, że założenie konta nie jest równoważne z możliwością przystąpienia do naszych zadań. Aby było to możliwe należy podłączyć konto TagLife z profilami społecznościowymi, na których chcesz realizować wybrane przez siebie kampanie.

Po połączeniu nowego profilu nasz moderator sprawdzi Twoje konto i poinformuje Cię o wyniku weryfikacji (trwa to maksymalnie 3 dni robocze).

Jakie profile mogę zgłosić do TagLife?

Przede wszystkim takie, na które masz pomysł i są prowadzone w ciekawy, oraz angażujący sposób ;).
Jeśli jednak chodzi o liczby to minimalny próg wejścia to:

  • - 3 000 obserwujących dla fanpage
  • - 1 000 obserwujących dla konta na Instagramie
  • - 500 obserwującymi dla profilu na Twitter

Pamiętaj również, że możesz zgłosić kilka profili w ramach jednego konta, jeśli działasz równolegle na kilku platformach lub po prostu jesteś wszechstronny.

Jak wygląda weryfikacja profili społecznościowych?

W ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od dodania nowego profilu do Twojego konta nasz moderator sprawdza go. Jeśli wskazany przez Ciebie profil zgromadził minimalną wymaganą ilość obserwujących, oraz jest prowadzony przez Ciebie w ciekawy sposób profil zostaje zaakceptowany. Dzięki temu zyskasz możliwość sprawdzenia szczegółów zadań i przystąpienia do nich.

Czy muszę być pełnoletni /-a?

Nie. Wystarczy, że będziesz miał 16 lat i zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w naszym projekcie. Skan podpisanej zgody należy wysłać do nas na adres pomoc@stroerdigital.pl niezwłocznie po rejestracji nowego konta.

Ile mogę zarobić?

Dużo zależy tu od Ciebie i Twoich fanów. To Ty decydujesz, w których zadaniach bierzesz udział, a zaangażowanie Twoich obserwujących przekłada się na to jaką stawkę uzyskasz za wpis. Właśnie dlatego bardzo ważne jest, abyś wybierał te zadania w których będziesz czuć się dobrze, a Twoi fani uznają je za interesujące.

Jak wyliczana jest stawka za post?

Po pierwsze, przy każdym zadaniu masz podaną stawkę minimalną za wpis. Zazwyczaj jest to kwota około 10 zł za każde poprawnie wykonane zadanie. Twoja stawka może jednak wzrosnąć nawet do kilkuset złoty dzięki bonusom za zaangażowanie, zasięg i najlepiej przygotowany wpis, przy czym:

  • - Bonus za zaangażowanie liczony jest na podstawie liczby interakcji, jakie zostały wygenerowane pod Twoim wpisem w stosunku do liczby obserwujących, którą zgromadziłeś na swoim profilu. Dzięki temu, nawet jeśli nie masz bardzo dużej liczby obserwujących, ale Twój post zachęcił fanów do interakcji możesz liczyć na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt złotych więcej.
  • - Bonus za zasięg odnosi się już bezpośrednio do zasięgu postu. Im jest on większy tym większą masz szansę na zgarnięcie premii.
  • - Bonus za najlepszy wpis to minimum kilkaset złotych wypłacane pojedynczemu użytkownikowi, który według nas i reklamodawcy najlepiej podszedł do zadania. Liczy się tu przede wszystkim Twoja kreatywność, zaangażowanie i sama forma postu – im bardziej natywna i dopasowana do Twojego profilu, tym lepiej.

Wszystkie bonusy sumują się i są liczone w odniesieniu do średnich wyników zgromadzonych przez użytkowników biorących udział w danym zadaniu.

Jak wygląda weryfikacja postu?

Po zgłoszeniu wykonania zadania nasz moderator sprawdza post. Jeśli prawidłowo wykonałeś zadanie, zadbałeś o odpowiedni język i nie zapomniałeś o dodaniu wskazanego przez nas hashtagu post zostaje zaakceptowany, a po zakończeniu kampanii Twoje konto zasilone odpowiednią kwotą.

Jak mogę wypłacić zgromadzone środki?

Wystarczy, że podasz nam numer konta na który mamy zrobić przelew, a my w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych prześlemy Ci pieniądze. Pamiętaj tylko, ze minimalna kwota dla wypłaty to 50 zł.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia przy
rejestracji napisz do nas – skontaktujemy się z Tobą.